Шановний користувачу!

Головне управління статистики пропонує Вашій увазі чергове видання щорічника «Волинь–2016». Цей збірник є найбільш повним статистичним виданням і містить широкий спектр показників соціально-економічного стану області у 2016 році порівняно з 2000, 2005, 2010, 2013 – 2015 роками. Інформація розподілена за сферами суспільного життя та основними видами економічної діяльності: населення, його зайнятість та доходи, освіта, медичне обслуговування, культура, промисловість, сільське господарство, будівництво, транспорт і зв’язок, зовнішньоекономічна діяльність, торгівля і послуги, та інші. Окремо виділена інформація про ціни і тарифи та розвиток підприємництва. Значна кількість показників публікується по містах і районах. Більш детально із змістом статистичного щорічника можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Головного управління статистики: www.lutsk.ukrstat.gov.ua

В окремий розділ винесена інформація щодо розвитку регіонів країни. До всіх розділів надані короткі методологічні пояснення.

Для наочності розділи доповнено графіками та діаграмами. Представлені у щорічнику дані дають можливість всесторонньо здійснити аналіз соціально-економічних та демографічних процесів у Волинській області.

Вартість даного видання у паперовому вигляді – 200 грн., на компакт-диску – 160 грн.

Крім того, Головне управління статистики постійно випускає статистичні збірники, бюлетені, доповіді, експрес-інформації, що висвітлюють положення області в різних сферах економіки. Будемо раді бачити Вас в колі наших користувачів.

Для вирішення організаційних питань щодо придбання щорічника чи інших статистичних матеріалів звертатись в Головне управління статистики у Волинській області за адресою: вул. Шопена, 12, кімн. 62, 64а. Відповіді на питання можна отримати за тел. 78-51-64, 28-26-53.

 

Інформацію оновлено 01 Серпня 2017