УМОВИ НАДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Статистична інформація виробляється відповідно до плану державних статистичних спостережень і розміщена на офіційному вебсайті Головного управління статистики у Волинській області (www.lutsk.ukrstat.gov.ua), є доступною та відкритою для всіх користувачів без будь-яких обмежень. Для отримання цієї інформації не потрібний спеціальний дозвіл, але у разі її використання з метою подальшого поширення користувачами обов'язково повинно робитись посилання на джерело отримання даних – «За даними Головного управління статистики у Волинській області».

Головне управління статистики здійснює підготовку та випуск статистичних публікацій поза планом ДСС, ознайомитись з якими можна в Каталозі статистичних видань у розділі «Публікації» та рубриці «Інформація для користувачів» вебсайту.

Надання неопублікованої статистичної інформації, що не передбачена планом державних статистичних спостережень, здійснюється на платній основі на підставі статті 39 Закону України «Про офіційну статистику» від 16 серпня 2022 року № 2524-IX. та постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про проведення статистичних спостережень та надання органами державної статистики послуг на платній основі» від 8 листопада 2000 року № 1659 із змінами.

 

Інформаційно-аналітичні послуги:

  – про індекси споживчих цін (індекс інфляції) детальніше

  – про середні споживчі ціни на товари (послуги) по Волинській області детальніше

  – про розмір середньомісячної заробітної плати детальніше

  – інші.

 

У разі надання статистичної інформації на платній основі запитувач відшкодовує витрати, пов’язані з виконанням послуг з підготовки статистичної інформації. Вартість послуг залежить від кількості людино-годин, затрачених на підготовку статистичних даних.

Для оформлення замовлення щодо надання необхідної статистичної інформації потрібно надіслати лист-запит (поштою або факсом), складений у довільній формі. У запиті треба чітко зазначити запитувану інформацію, визначити її деталізацію (за видами діяльності, регіонами, організаційно-правовими формами господарювання тощо), період (або на яку дату), за який потрібно надати дані, а також обов’язково вказати:

   –   для юридичних осіб-замовників інформації – назву, адресу, код ЄДРПОУ, телефон та контактну особу

        підприємства, організації, установи;

   –   для фізичних осіб – прізвище, адресу, контактний телефон особи-замовника.

Для проведення розрахунків Головним управлінням статистики готується відповідний пакет документів (договір, рахунок, акт виконаних робіт). Оплата вартості послуг з підготовки та надання інформації здійснюється за безготівковим розрахунком. Розрахунок вартості проводиться на підставі Наказу Головного управління статистики «Про затвердження одиниці вартості роботи працівника для встановлення ціни проведення статистичних спостережень (інших робіт) та послуг» від 03.01.2023р. № 3.

Організаційні заходи щодо ознайомлення користувачів із статистичними даними здійснює відділ поширення інформації, публікаційної та інформаційно-аналітичної роботи (кабінети 62, 64а). Довідкову інформацію можна отримати за телефонами: 78-51-64, 78-56-71.

 

Реквізити для замовлення інформації:

Адреса: 43025, м. Луцьк, вул.Шопена,12, кабінети 62, 64а.

Телефони: 78-51-64, 78-56-71.

E-mail: lutsk@lutsk.ukrstat.gov.ua

 

Реквізити для оплати:

Одержувач: Головне управління статистики у Волинській області

Код ЄДРПОУ: 02359662

Банк: ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ, М.КИЇВ

Р/рахунок: № UA308201720313201001201002071